W koło o produkcji, czyli VI Forum Nowoczesnej Produkcji

24 – 25 października, w The Westin Warsaw Hotel, odbyło się VI Forum Nowoczesnej Produkcji. Jak zawsze wydarzenie poruszyło najbardziej aktualne kwestie i rozwiało wątpliwości, z którymi mierzy się kadra zarządzająca małych i dużych firm produkcyjnych.  Innowacyjna formuła Kongresu oparta o sesje round tables oraz 34 wybitnych ekspertów w roli prelegentów, przyciągnęło wielu pasjonatów interesujących … Czytaj więcej »

Jak wdrożyć innowacje, czyli VI Forum Nowoczesnej Produkcji

Czy transformacja 4.0 dotyczy tylko największych firm? Jak ze zmianami radzą sobie małe przedsiębiorstwa? Jak przygotować się do zmian? W jaką technologię warto inwestować? Od czego zacząć? To najbardziej aktualne pytania pojawiające się nad zagadnieniem branży produkcyjnej w Polsce. Odpowiedzi na te pytania nie zabraknie oczywiście podczas VI edycji Forum Nowoczesnej Produkcji, która odbędzie się … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej VI Forum Nowoczesnej Produkcji

W dniu 21 czerwca 2018 r. w siedzibie PWC w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej VI Forum Nowoczesnej Produkcji. Kierunek rozmów wyznaczali Przewodniczący Rady Programowej, Joanna Makowiecka-Gaca, CEO, KARMAR S.A. wraz z Dariuszem Piotrowskim, Dyrektorem Generalnym, DELL EMC w Polsce. Podczas merytorycznej rozmowy najważniejszych ekspertów branży przemysłowej, pojawiło się wiele pytań, na podstawie których … Czytaj więcej »