Jak wdrożyć innowacje, czyli VI Forum Nowoczesnej Produkcji

Czy transformacja 4.0 dotyczy tylko największych firm? Jak ze zmianami radzą sobie małe przedsiębiorstwa? Jak przygotować się do zmian? W jaką technologię warto inwestować? Od czego zacząć? To najbardziej aktualne pytania pojawiające się nad zagadnieniem branży produkcyjnej w Polsce. Odpowiedzi na te pytania nie zabraknie oczywiście podczas VI edycji Forum Nowoczesnej Produkcji, która odbędzie się … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej VI Forum Nowoczesnej Produkcji

W dniu 21 czerwca 2018 r. w siedzibie PWC w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej VI Forum Nowoczesnej Produkcji. Kierunek rozmów wyznaczali Przewodniczący Rady Programowej, Joanna Makowiecka-Gaca, CEO, KARMAR S.A. wraz z Dariuszem Piotrowskim, Dyrektorem Generalnym, DELL EMC w Polsce. Podczas merytorycznej rozmowy najważniejszych ekspertów branży przemysłowej, pojawiło się wiele pytań, na podstawie których … Czytaj więcej »

Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji

4 kwietnia 2018 r. o godz. 19:00 w Sheraton Warsaw Hotel, odbyła się Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji. Wydarzenie poprowadził Marcin Prokop. Wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii znaleźli się: Człowiek Roku – Maciej Bando, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki Za umiejętne godzenie interesów odbiorców indywidualnych z interesami producentów i dostawców energii i paliw … Czytaj więcej »

Nowy wymiar produkcji, czyli V Forum Nowoczesnej Produkcji.

W dniach 4-5 kwietnia w Sheraton Warsaw Hotel odbyła się V edycja Forum Nowoczesnej Produkcji – wydarzenia poświęconego nowoczesnym technologiom przemysłowym. Jest to przedsięwzięcie, które promuje trwającą na całym świecie rewolucję przemysłową oraz wszelkie innowacje istotne dla rozwoju tak ważnego sektora gospodarki. Podczas tej edycji wydarzenie zgromadziło ponad 587 uczestników w ciągu dwóch dni. Uroczystego … Czytaj więcej »