Nowe oblicze przemysłu, podczas VII Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech.

Skala błędu podczas pracy człowieka to około 9%. Dla maszyn odsetek pomyłek wynosi już tylko około 4%. Dla porównania, kiedy weźmiemy pod uwagę współpracę maszyny z człowiekiem, możemy przewidywać jedynie 0,04% niepowodzeń. Jak widać automatyzacja to nie wszystko. Jak w dobie postępującej digitalizacji produkcji znaleźć złoty środek? Jak sprawić, aby firmy produkcyjne były nowoczesne i … Czytaj więcej »

Nowe oblicze przemysłu, podczas VII Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech.

Posiedzenie Rady Programowej 7. edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech.

17 grudnia 2018 r odbyło się Posiedzenie Rady Programowej 7. Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech. Nowa odświeżona formuła wydarzenia, została stworzona z myślą o aktualnych przemianach rynku, prowadzących do coraz większej automatyzacji i digitalizacji. Rozwój technologicznych innowacji wymusza zmiany całej gospodarki, w tym firm produkcyjnych. Te przemiany będzie odwzorowywać agenda wiosennej edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, … Czytaj więcej »

W koło o produkcji, czyli VI Forum Nowoczesnej Produkcji

24 – 25 października, w The Westin Warsaw Hotel, odbyło się VI Forum Nowoczesnej Produkcji. Jak zawsze wydarzenie poruszyło najbardziej aktualne kwestie i rozwiało wątpliwości, z którymi mierzy się kadra zarządzająca małych i dużych firm produkcyjnych.  Innowacyjna formuła Kongresu oparta o sesje round tables oraz 34 wybitnych ekspertów w roli prelegentów, przyciągnęło wielu pasjonatów interesujących … Czytaj więcej »