Prelegenci III Forum Nowoczesnej Produkcji

Piotr Adamczewski
Managing Director, Materialise
Dr Aleksandra Auleytner
Partner, Radca prawny, Szef Praktyki IP&TMT, kancelaria Domański Zakrzewski Palinka
Henryk Baranowski
Prezes Zarządu, PGE
Norbert Biedrzycki
CEO Atos Polska, VP CEE System Integration

Krystyna Boczkowska
Prezes Zarządu, Robert Bosch
Olga Borowska
Dyrektor Zarządzający, INSPECTIOS
Marek Bukieda
Dyrektor Działu Techniki Napędowej i Sterowania, YASKAWA

Piotr Czekierda
Pełnomocnik Zarządu ds. Programów Akceleracyjnych, KGHM Cuprum
Krzysztof Duszczyk
Wydział Elektryczny, Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej Zakład Napędu Elektrycznego, Politechnika Warszawska
Krzysztof Fiegler
Członek Zarządu, IPOsystem
Robert Futera
Dyrektor Centrum IT, Robert Bosch
Filip Grzegorczyk
Prezes Zarządu, TAURON Polska Energia
Tomasz Haiduk
Head of Digital Factory and Process Industries and Drives at Siemens Poland
Leszek Juchniewicz
Przewodniczący Rady Programowej, Konferencja Energetyczna EuroPOWER
Michał Kaczurba
Dyrektor ds. Rozwiązań dla Sektora Przemysłowego, Microsoft
Andrzej Korpak
Dyrektor Zarządzający, General Motors Manufacturing Poland
Piotr Kowal
Team Leader PreSales, Qlik
Jędrzej Kowalczyk
Prezes Zarządu, FANUC Polska
Marek Kowalczyk
Prezes Zarządu, MANDARINE Project Partners
Wojciech Legierski
Kierownik jednostki badawczo-rozwojowej, Evatronix
Joanna Makowiecka-Gaca
Współprzewodnicząca Rady Programowej
Maciej Nowosielski
Prezes Zarządu, Luceos Intelligence
Mariusz Ostrowski
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku, APA Group
Dariusz Piotrowski
Członek Zarządu, Microsoft
Andrzej Piotrowski
Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii
Paweł Podsiadło
Wiceprezes Zarządu, Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum
Artur Pollak
Prezes Zarządu, APA Group
Marek Rościszewski
Dyrektor ds. Produkcji, Synthos Polska
Paweł Ruszlewski
Head of Senfino LABS, Senfino
Janusz Samuła
Dyrektor Departamentu Innowacji i Rozwoju, UDT
Grzegorz Skowronek
Dyrektor ds. handlowych, IPOsystem
Jacek Socha
Wiceprezes Zarządu, PwC Polska Sp. z o.o.
Bartosz Sokoliński
Dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji, Agencja Rozwoju Przemysłu
Sebastian Sokół
Prezes Zarządu, RNT
Dariusz Stasik
Prezes Zarządu, W.P.I.P.
Paweł Stefański
Prezes Zarządu, BALLUFF Polska
Beata Stelmach
Prezes GE w Polsce i Kraje Bałtyckie
Michał Suska
Prezes Zarządu, Energomix
Jacek Szczepański
Wiceprezes Zarządu, Atende
Tomasz Szlązak
Członek Zarządu ds Rozwoju, Radomskie Centrum Innowacji i Technologii
Przemysław Szuder
Członek Zarządu, Microsoft
Piotr Szynkarczyk
Dyrektor, Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP
Paweł Ślusarczyk
Prezes Zarządu , CD3D

Sławomir Wachowski
Dyrektor działu automatyki, SECO/WARWICK
dr Małgorzata Wilińska
Radca prawny, Szef działu B&R, kancelaria Domański Zakrzewski Palinka
Maciej Witucki
Prezes Zarządu, Work Service
Karol Zarajczyk
Prezes Zarzadu, Ursus
Wojciech Znojek
Dyrektor Generalny, SABUR Systemy Automatyki