Laureaci 2018 | 9. Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech

Laureaci Konkursu Liderzy Świata Produkcji

CZŁOWIEK ROKU – Ryszard Florek

Za całokształt działań podejmowanych w trosce o polską wspólnotę ekonomiczną, działania na rzecz rozwoju gospodarczego naszego kraju. Pan Ryszard Florek to polski przedsiębiorca, prezes i założyciel FAKRO- obecnie prężnie działającej, najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy w branży okien dachowych na świecie, założyciel fundacji „Pomyśl o Przyszłości”

FIRMA PRODUKCYJNA ROKU – Arcelor Mittal Poland

Za ciągły rozwój przedsiębiorstwa, angażowanie się w prace badawczo-rozwojowe, rozwój zakładów produkcyjnych co bezpośrednio przekłada się na rozwój hutnictwa w Polsce. Arcelor Mittal Poland jest dziś jednym z najnowocześniejszych producentów stali w Europie, skupiającym około 70% polskiego rynku stalowego.

PRACODAWCA ROKU – Velux Polska

Za konsekwentne budowanie pozycji pracodawcy pierwszego wyboru w regionie. Firma Velux od lat kładzie nacisk na budowanie trwałych i stabilnych warunków zatrudnienia, dzięki czemu z sukcesem realizuje strategię rozwoju, dynamicznie zwiększając zatrudnienie do poziomu przeszło 4200 osób.

DOSTAWCA ROKU – ASTOR

Od 30 lat firma sprawia by polska myśl inżynierska i menedżerska była szanowana w Europie i na świecie. Dzięki doświadczeniu, ogromnej wiedzy i pasji ASTOR wspiera i unowocześnia polski przemysł. Jest jednym z pierwszych propagatorów idei Przemysłu 4.0 w Polsce. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to #chodzi o ludzi stąd ASTOR dba także o rozwój inżynierów w ramach autorskiej koncepcji Inżynier 4.0.

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wpisz: FNP

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej