Konkurs

Laureaci Konkursu Liderzy Świata Produkcji

CZŁOWIEK ROKU – Ryszard Florek

Za całokształt działań podejmowanych w trosce o polską wspólnotę ekonomiczną, działania na rzecz rozwoju gospodarczego naszego kraju. Pan Ryszard Florek to polski przedsiębiorca, prezes i założyciel FAKRO- obecnie prężnie działającej, najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy w branży okien dachowych na świecie, założyciel fundacji „Pomyśl o Przyszłości”

FIRMA PRODUKCYJNA ROKU – Arcelor Mittal Poland

Za ciągły rozwój przedsiębiorstwa, angażowanie się w prace badawczo-rozwojowe, rozwój zakładów produkcyjnych co bezpośrednio przekłada się na rozwój hutnictwa w Polsce. Arcelor Mittal Poland jest dziś jednym z najnowocześniejszych producentów stali w Europie, skupiającym około 70% polskiego rynku stalowego.

PRACODAWCA ROKU – Velux Polska

Za konsekwentne budowanie pozycji pracodawcy pierwszego wyboru w regionie. Firma Velux od lat kładzie nacisk na budowanie trwałych i stabilnych warunków zatrudnienia, dzięki czemu z sukcesem realizuje strategię rozwoju, dynamicznie zwiększając zatrudnienie do poziomu przeszło 4200 osób.

DOSTAWCA ROKU – ASTOR

Od 30 lat firma sprawia by polska myśl inżynierska i menedżerska była szanowana w Europie i na świecie. Dzięki doświadczeniu, ogromnej wiedzy i pasji ASTOR wspiera i unowocześnia polski przemysł. Jest jednym z pierwszych propagatorów idei Przemysłu 4.0 w Polsce. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to #chodzi o ludzi stąd ASTOR dba także o rozwój inżynierów w ramach autorskiej koncepcji Inżynier 4.0.

Wielka Gala
Liderzy Świata Energii i Produkcji

4 kwietnia 2018 r. Sheraton Warsaw Hotel

Podczas Wielkiej Gali „Liderzy Świata Energii i Produkcji” zostaną przyznane nagrody w następujących kategoriach:

Człowiek Roku
dla najskuteczniejszych managerów, ekspertów, innowatorów

Firma Produkcyjna Roku
dla firm produkcyjnych, które dysponują wiedzą ekspercką, innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami w sektorze produkcji, oraz osiągnęły znaczącą dynamikę wzrostu

Pracodawca Roku
dla firm, które swoim działaniem angażują się w rozwój pracowników, doceniają ich wkład, dają przestrzeń do rozwijania umiejętności a także tworzą przyjazne środowisko pracy

Firma Rodzinna Roku
dla firm, których struktura właścicielska oparta jest na wielopokoleniowej rodzinnej tradycji, firm które kultywują tradycję i nastawione są na długofalowe budowanie wartości.

Dostawca Roku
dla firm, które zaimplementowały innowacyjne rozwiązania dla sektora produkcji i/lub ściśle współpracują, aby rozwijać technologie w branży)

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniem?

Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o projekcie Forum Nowoczesnej Produkcji. Bądź na bieżąco i śledź opinie polskich i zagranicznych ekspertów, zostań pionierem wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań w swojej firmie.