4 – 5 kwietnia 2018 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się V edycja Forum Nowoczesnej Produkcji – wydarzenia będącego odpowiedzią na ciągłą potrzebę dostosowywania się do nieustannie zmieniających się rynkowych realiów wśród przedsiębiorstw produkcyjnych.
Forum jest spotkaniem, podczas którego analizujemy zmiany zachodzące w świecie zasobów produkcyjnych – poznajemy nowe możliwości rozwoju i technologie. Podczas konferencji przewidujemy nadchodzące zmiany i zastanawiamy się, jak możemy się do nich przygotować. Staramy się przewidywać co wydarzy się za kilka, kilkanaście lat. Współczesny świat biznesu, oparty głównie na wyzwaniach marketingowych nie sprostałby wyzwaniom, gdyby nie miał zaplecza w postaci sprawnej i dobrej produkcji.” – Henryk Orfinger, Prezes Zarządu, Dr Irena Eris SA
Forum to unikalna platforma do rozmów, wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami zarządów największych spółek, reprezentantami administracji centralnej oraz ekspertami produkcji i nowych technologii. Głównym celem Forum Nowoczesnej Produkcji jest wspólne wypracowanie nowych rozwiązań, które w najbliższej przyszłości wesprą budowę i rozwój innowacyjnego przemysłu w naszym kraju.
Podczas Kongresu uczestnicy mają okazję wziąć udział w innowacyjnej formule Round Tables, która w odróżnieniu od klasycznej organizacji umożliwia interakcję między uczestnikami, stwarza możliwość wymiany myśli i doświadczeń.
W tej formule możemy nawiązać otwarty kontakt, poprowadzić dyskusję. Ze strony moderatora mogę powiedzieć, że fajne jest to, że wiele osób również angażowało się w tę dyskusję, wymieniało swoje poglądy. Uważam, że jest to świetna formuła i na pewno bardzo chętnie jeszcze w wielu takich dyskusjach i spotkaniach wziąłbym udział.” – Jędrzej Kowalczyk, Prezes Zarządu, Fanuc PolskaPodczas tegorocznej edycji swoją obecność potwierdzili m.in.:

  • Krystyna Boczkowska, Prezes Zarządu, Bosch
  • Wiesław Podraza, Prezes Zarządu, Sanplast
  • Paweł Stefański, Prezes Zarządu, BALLUFF
  • Agnieszka Politańska, Dyrektor personalny, Członek Zarządu, ASTOR
  • Dariusz Stasik, Prezes Zarządu, W.P.I.P.

Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu będzie Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji, podczas której niezależna Kapituła Konkursowa nagrodzi najlepszych w branży w poniższych kategoriach:

  • Człowiek Roku,
  • Firma Produkcyjna Roku,
  • Pracodawca Roku,
  • Firma Rodzinna Roku,
  • Dostawca Roku.

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z poprzedniej edycji Forum Nowoczesnej Produkcji.