Produkcja przemysłowa jest ważnym filarem, który dzięki konkurencyjności gospodarek prowadzi do trwałego i stabilnego wzrostu. W dniach 8-9 listopada 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie po raz czwarty odbędzie się Forum Nowoczesnej Produkcji.

Podczas dwóch dni Forum pojawią się tematy związane z m.in.: robotyzacją i optymalizacją produkcji, przemysłowym IoT, digital twins, smart factory, wdrażaniem innowacji.

W tym roku konferencji po raz pierwszy będzie towarzyszyć innowacyjna formuła okrągłych stołów tzw. Roundtables, która umożliwia interakcję między uczestnikami, pozwala wymienić myśli i doświadczenia oraz nawiązać nowe kontakty.

Nowe wymagania konsumentów i rosnąca presja globalnej konkurencji sprawiają, że zakłady produkcyjne muszą przestawić się na nowoczesną i wydajną produkcję. Przewagę w biznesie można osiągać kreatywnym działaniem, przedsiębiorczością, wprowadzaniem zmian i innowacji, a przede wszystkim wiedzą jaką posiadają ludzie w każdej organizacji. Dostrzegają to organizatorzy Forum Nowoczesnej Produkcji, którzy popularyzują wiedzę na temat najlepszych rozwiązań i technologii wśród polskich przedsiębiorców. – Jędrzej Kowalczyk, Prezes Zarządu, FANUC Polska Sp. z o.o.

Nad częścią merytoryczną Forum czuwa Rada Programowa, do której należą m.in.:

  • Henryk Orfinger, Prezes Zarządu, dr Irena Eris
  • Tomasz Moys, Prezes Zarządu, Polpharma
  • Karol Zarajczyk, Prezes Zarządu, Ursus
  • Peter Baudrexl, CEO, Siemens Polska
  • Krystyna Boczkowska, Prezes Zarządu, Robert Bosch
  • Zbigniew Grycan, Prezes Zarządu, GRYCAN

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z poprzedniej edycji Forum.