Dlaczego warto wziąć udział?

Dlaczego warto wziąć udział w Forum Nowoczesnej Produkcji


Jesteśmy czołowym polskim kongresem o ugruntowanej pozycji, skupiającym najważniejszych przedstawicieli świata przemysłu.

Na naszym kongresie poznasz najważniejszych przedstawicieli kluczowych branż dla sektora gospodarki, m.in. kosmetyczna (Dr Irena Eris); medyczna (Grupa Adamed; Polpharma); automotive (Solaris Bus&Coach; Bosch); spożywcza (Grycan); budowlana (Fakro, Velux, Sanplast, ATLAS, W.P.I.P.)’ energetyczna (Grupa Powen-Wafapomp); rolnicza (URSUS).

Według opinii uczestników, formuła okrągłych stołów doskonale sprawdza się w celu nawiązania efektywnego networkingu, sprzyja dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem. Dlatego też podczas jesiennej edycji debaty stolikowe „W koło o produkcji” trwać będą przez dwa dni!

Zapewniamy najwyższy poziom merytoryczny. Program wydarzenia tworzy Rada Programowa, złożona z wybitnych ekspertów i praktyków.

Dzięki formule use cases poznasz praktyczne i sprawdzone zastosowania nowych technologii w największych firmach produkcyjnych. Dowiesz się jak zautomatyzować proces produkcji, by robić to szybciej, więcej i taniej.

Podczas przerw networkingowych nawiążesz bezcenne kontakty biznesowe z osobami decyzyjnymi największych polskich firm produkcyjnych oraz dostawcami, którzy zaoferują rozwiązanie Twojemu przedsiębiorstwu.

Przemysł 4.0 to temat, który pojawia się niemal na naszym każdym kongresie. Rodzime firmy muszą zaadaptować się do wymagań rynkowych, bo w grę wchodzą olbrzymie pieniądze.

 

“W styczniu 2015 roku Accenture – potentat w branży outsourcingowej i konsultingowej w dziedzinie zarządzania i wysokich technologii – opublikował raport, w którym stwierdzono, że Przemysł 4.0 może dostarczyć światowej gospodarce 14,2 trylionów dolarów do 2030 roku i to tylko w Wielkiej Brytanii. Według ostatnich badań amerykańskiego przedsiębiorstwa informatycznego Cisco jest szansa na to, że IoT zarobi około 19 trylionów dolarów w ciągu następnej dekady”*

*źródło:
https://www.csi.pl/aktualnosci/222-trzy-rzeczy-ktore-musisz-wiedziec-o-przemysle-4-0

Sprawdź, co o Forum Nowoczesnej Produkcji mówią członkowie Rady Programowej i Prelegenci

Forum Nowoczesnej Produkcji to wyjątkowy kongres, który dostarczy Ci unikalnej wiedzy.
Czego się u nas dowiesz i jakie tematy zostaną poruszone podczas 6. edycji?

  • W jaki sposób poradzić sobie z brakiem i rotacją pracowników,
  • Jak utrzymać najlepszych pracowników – systemy motywacyjne, programy rozwojowe,
  • Jak wyznaczyć osiągalne dla organizacji cele dające mierzalne efekty,
  • Industry 4.0 tylko dla największych? Kluczowe problemy sektora MŚP,
  • Jak zmierzyć się z transformacją,
  • Automatyzacja, robotyzacja, digitalizacja – trendy i perspektywy,
  • Wykorzystanie sztucznej inteligencji w produkcji,
  • Wdrażanie nowych technologii we współpracy ze startupami,
  • W jakie technologie inwestować by były opłacalne i przyniosły realne korzyści,
  • Case Studies firm produkcyjnych, które przeprowadzają transformacje.

Zgłoś swój udział w wydarzeniu już dziś!

VI Forum Nowoczesnej Produkcji

Koszt uczestnictwa wynosi:

1695 zł + 23 % VAT do 28 września 2018 r.

2095 zł + 23 % VAT po 28 września 2018 r.

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniem?

Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o projekcie Forum Nowoczesnej Produkcji. Bądź na bieżąco i śledź opinie polskich i zagranicznych ekspertów, zostań pionierem wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań w swojej firmie.